KalkulatorPrzykładowe wyliczeniaAktualnościGdziePrawko
ObliczAkcyze.pl
KalkulatorPrzykładowe wyliczeniaAktualnościGdziePrawko

Aktualności

29-03-2018

Ustalanie wartości rynkowej samochodu z UE

Trafiłeś okazję u Naszych zachodnich sąsiadów? A może samochód jest po prostu tańszy ze względu na jakieś wady? W tym artykule wyjaśniamy w jaki sposób obliczać i uzasadniać wartość pojazdu, od której obliczany jest podatek akcyzy. Uwaga! Artykuł omawia tylko przypadek kupna z kraju na terenie Uni Europejskiej.

15-08-2017

Tabela akcyzy

Zestawienie dwóch wersji obliczania akcyze - obecnie obowiązującej i zaproponowanej w roku 2017, czyli streszczenie budzących kontrowersje zmian, które ostatecznie nie weszły w życie

23-09-2017

Rejestracja auta z Niemiec

W jaki sposób zarejestrować samochód z Niemiec? O jakich dokumentach należy pamiętać? Jak przebiega procedura i jak wyglądają poszczególne kroki? To wszystko znajdziesz w tym artykule.

ObliczAkcyze.pl to auto kalkulator akcyzy, pozwalający policzyć całkowity koszt sprowadzanie samochodu zza granicy(np. z Niemiec), a także koszt tablic rejestracyjnych i rejestracji. Kalkulator opłat wylicza orientacyjną cenę, która może się różnić od faktycznie wydanej kwoty. Wszelkie uwagi prosimy kierować na adres:. Strona korzysta z cookies.